Opis stanowiska pracy

Firma transportowa o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni osobę do szukania ładunków dla spedycji samochodów dostawczych .

Zakres obowiązków:

• Szukanie ładunków dla spedycji samochodów dostawczych na giełdzie transportowej
• Prowadzenie pojazdów po Europie
• Prowadzenie ewidencji spedycyjnej
• Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi kontrahentami i wyszukiwanie nowych w transporcie
• Pomoc przy obsłudze biura

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy
• Interesującą prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Niezbędne narzędzia do pracy

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U nr 133, poz 883 ze zm.)

Wymagania

Wymagania:

• Dobra organizacja pracy
• Wysoka kultura osobista
• Otwartość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientami
• Znajomość j. Angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Znajomość pakietu Office
• Działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodym ambitnym zespołem specjalistów, współpracującym z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców