Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • obsługa korespondencji w j. polskim i j. angielskim,
  • telefoniczna oraz bezpośrednia obsługa klientów w j. polskim i j. angielskim,
  • tłumaczenie dokumentów i projektów na potrzeby firmy,
  • sporządzanie wycen,
  • współpraca z pracownikami innych działów,
  • pomoc w pracach biurowych,
  • archiwizacja dokumentów, tworzenie zestawień itp.

Wymagania

  • biegła znajomość j. angielskiego,
  • dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność, dokładność,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sprawna obsługa komputera,
  • znajomość programów biurowych,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie, chęć pracy,
  • uprzejmość, wysoka kultura osobista.

Mile widziane będą:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość drugiego języka obcego,
  • zmysł techniczny,
  • prawo jazdy,

Prosimy o uważne czytanie wymagań. Brak znajości języka angielskiego uniemożliwi wykonywanie pracy.

 Aplikacje proszę składać przez stronę infopraca. W przypadku dokumentów wysyłanych bezpośrednio do firmy istnieje ryzyko, że nie trafią one w odpowiednim momencie do osoby prowadzącej rekruatację.

Prezentacja firmy

PROARTE MEDIA<br/><br/>Wieloletnia obecność na rynku wystawiennic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa