Praca biurowa - Wysogotowo k. Poznania - Spedytor

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Work Force Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Spedytor

Nr. Ref: MK/Wysogotowo/10/2016

Miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania

Opis stanowiska pracy:

- obsługa Klienta w zakresie drobnicowej spedycji międzynarodowej

- monitorowanie zleceń,

- przygotowywanie raportów, zestawień, prezentacji

- wprowadzanie danych do systemu

- weryfikacja poprawności danych

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową, z możliwością zatrudnienia na stałe

- wynagrodzenie w wysokości: 16,16 zł brutto/godz. + wysokie premie

- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

- możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie

- język angielski na poziomie komunikatywnym

- biegła obsługa komputera

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- chęci i motywacja do pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.