Praca biurowa - Wsparcie marketingowe - Ofertowanie

Idea Fair Play Sp. z o.o.

53-609 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby do pracy biurowej aktywnie wspierającej nas przy organizowaniu szkoleń oraz przygototwywaniu ofert dla użytkowników. Aktualizacja strony internetowej i komunikacja w internecie również będzie miłym aspektem naszej współpracy.

Praca w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu przy ulicy Fabrycznej 16H.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Pomoc w organizacji szkoleń, prezentacji i wyjazdów,
  • Budowanie bazy danych i aktywne zapraszanie na szkolenia poprzez telefonowanie i wykorzystywanie narzędzi mail/sms,
  • Przygotowywanie oraz analiza raportów i zestawień,
  • Wyliczanie i przygotowywanie ofert dla użytkowników,
  • Kontakt telefoniczny/mail z użytkownikami,
  • Prawidłowa organizacja obiegu dokumentów i informacji w firmie,
  • Kreatywność i chęć wdrażania własnych pomysłów!

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w super zespole i miłej atmosferze,
  • Pracę w Innowacyjnym projekcie i wpływ na jego rozwój,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań!
  • Stałe wynagrodzenie + premie.

Wymagania

  • Biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, Power Point) i Internetu,
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Własne pomysły i rozwiązania
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu.

Prezentacja firmy

Projekt Idea Fair Play wywodząc się z IV sektora gospodarki stawi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa