Praca biurowa (w sklepie internetowym), dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością

A-trybut-Polski HR S.A.

Wola Chynowska (okolica: Grójec, Góra Kalwaria, Piaseczno), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut Polski HR S.A. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych. A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:
Pracownik biurowy, praca przy prowadzeniu sklepu internetowego.

Miejsce pracy: Wola Chynowska (okolica: Grójec, Góra Kalwaria, Piaseczno)

Osoba na proponowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- sprzedaż artykułów oferowanych przez sklep internetowy,
- wykonywanie prac biurowych związanych ze sprzedażą.

Wymagania

Wymagania:
- posiadanie aktualnego orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
- przynajmniej minimalne doświadczenie w pracach biurowych (obsługa sprzętów biurowych, programów podstawowych, obycie z dokumentacją),
- podstawowa znajomości dowolnego programu do obróbki graficznej,
- doświadczenie (niekoniecznie udokumentowane) w sprzedaży internetowej,
- zamieszkiwanie niedaleko miejsca pracy (Wola Chynowska),
- chęć podjęcia dłuższej współpracy.

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa