Praca biurowa przy komputerze (Praca zdalna dla osoby niepełnosprawnej)

Valdanos

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży internetowej zatrudni na umowę o pracę osobę z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu znacznym. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. Praca zdalna – wykonywana w domu.

Obowiązki główne:

- Zamieszczanie artykułów na portalu poprzez system CMS
- Prosta obróbka zdjęć w programie graficznym (skalowanie, kadrowanie)
- Zbieranie baz danych potencjalnych klientów
- Tworzenie wizytówek (podstron) obiektów na portalu

Obowiązki dodatkowe:

- Zadania związane z marketingiem internetowym
- Różne inne zadania związane z działalnością portalu Internetowego – w zależności od aktualnych potrzeb

Wymagania

- samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dobra organizacja pracy
- dostęp do komputera z Internetem
- umiejętność obsługi programów Microsoft Office
- umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie
- umiejętność obsługi programów graficznych w stopniu podstawowym (np. GIMP)
- podstawy HTML (mile widziane)
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym
- miejsce zamieszkania na terenie Warszawy lub okolic

Prezentacja firmy

Firma prowadzi portal społecznościowo - turystyczny dofinansowany... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce