Praca biurowa - koordynator procesów w firmie (praca wielozadaniowa)

Chomtech.pl Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca dla osoby samodzielnej skłonnej do podejmowania wyzwań i lubiącej kontakt z innymi ludźmi.

Obszary działań:
- koordynacja procesów logistycznych (drobne zakupy, kompletacja przesyłek itp.)
- sporadyczne załatwianie spraw urzędowych (poczta itp.)
- tworzenie dokumentacji i opracowań różnych tekstów (krótki opis produktu, krótkie pismo itp.)
- tworzenie prostej grafiki COREL i rysunków CAD
- załatwianie innych drobnych spraw

Wymagania

- prawo jazdy kat.B i praktyczna umiejętność kierowania pojazdem
- ogólne wykształcenie techniczne, min. średnie: elektryczne, elektroniczne, informatyczne itp.
- praktyczna znajomość oprogramowania AUTOCAD lub pokrewnego (poziom średnio-zaawansowany)
- praktyczna znajomość oprogramowania COREL DRAW! lub pokrewnego (poziom średnio-zaawansowany)
- znajomość oprogramowania biurowego (np. pakiet office)
- podstawowa znajomość realiów funkcjonowania organów administracji państwowej
- podstawowa umiejętność redagowania pism

Prezentacja firmy

chomtech.pl® sp. z o. o. jest wyspecjalizowanym dostawcą systemów bezpie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa