Praca biurowa, Bielsko-Biała

Business Pro Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kluczem do sukcesu są dla nas Współpracownicy. Zostań jednym z nich.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do współpracy osób na stanowisko:

Pracownik biurowy

Zakres odpowiedzialności:
• profesjonalne prowadzenie dokumentacji firmy
• aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów
• utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Oczekujemy:
• doświadczenia zawodowego min. 1 rok
• mile widziane doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym i biznesowym
• minimum wykształcenia średniego
• bardzo wysokich zdolności interpersonalnych
• orientacji na realizację celów osobistych i biznesowych
• wysokiej kultury osobistej i etyki zawodowej

Oferujemy:
• współpracę z międzynarodową i stabilną firmą
• indywidualną ścieżkę rozwoju i awansu
• program profesjonalnych szkoleń
• atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży budowlanej. <br/>Oferujemy a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa