Praca Biuro pożyczkowe Piekary Śląskie centrum od zaraz

Chwilówki Śląsk s.c.

Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w biurze kredytowym "Chwilówki Śląsk " w centrum Piekar Śląskich na samodzielnym stanowisku. Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku od godz 9 do 17.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zawieranie umów pożyczkowych z klientami, weryfikacje dokumentów oraz dalsze prowadzenie spraw związanych z zawartymi umowami.

Wymagane CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny

Wynagrodzenie 1500 zł netto na początek + premia uzależniona od wyników pracy

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie (mile widziana bankowość, finanse)
- Dyspozycyjność
- Niekaralność
- Sumienność
- Doświadczenie w kontakcie z klientem będzie dodatkowym atutem
- Prawo jazdy kategoria B
- Sprawna obsługa komputera i innych urządzeń biurowych
- Komunikatywność

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się pośrednictwem finansowym

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 113PLN - 2 535PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Bankowość