PRACA BELGIA - Laminiarz - Atrakcyjne wynagrodzenie!

Work Service Express

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA PRACY:
  • mieszanie i nakładanie żelkotu
  • mieszanie żywicy poliestrowej z utwardzaczem
  • ręczne nakładanie maty szklanej w formie
  • nakładanie żywicy poliestrowej , rolowanie i usuwanie „bąbelków” powietrza
  • wyjęcie detalu z formy
  • inne prace stanowiskowe

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie po  potrąceniu wszystkich kosztów między 1650, a 2000 Euro netto na umowę o pracę, ( zależne od nadgodzin )
  • Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
  • Dodatkowe wynagrodzenie: możliwość wystąpienia nadgodzin,
  • Zakwaterowanie w dogodnej odległości od miejsca pracy. ( koszt około 35 euro na tydzień )
  • Program "Polecaj zarabiaj" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł
  • Płatny urlop wypoczynkowy do wykorzystania lub wypłaty w postaci ekwiwalentu (wypłacany na koniec kontraktu)
  • Składki ubezpieczeniowe odprowadzane od co najmniej średniej krajowej brutto.
  • Transport do pracy- dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu w wysokości 100 Euro brutto
  • Opiekę profesjonalnego, zaangażowanego, polskojęzycznego koordynatora zagranicą
  • Opiekę Rzecznika Praw Pracownika
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem

Wymagania

WYMAGAMY:
  • Gotowości do rozpoczęcia pracy na początku lutego 2019
  • Doświadczenie w Laminowaniu
  • Samodzielność i motywacja do pracy
  • Znajomość jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w maszynowym ( pistoletem do natryskania ) i ręcznym nakładaniu poliestru ( dla kandydatów jedynie z doświadczeniem przy laminowaniu możliwe szkolenie stanowiskowe )
  • Mile widziane będzie posiadanie własnego samochodu na wyjazd ( przewidujemy dodatek amortyzacyjny )

MILE WIDZIANE:

•Znajomość języka francuskiego, angielskiego

•Posiadanie samochodu

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji