PR - Social Media - Eventy - Asystent działu

7PEAK

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja 7Peak działa na rynku od kilkunastu lat.
Obsługujemy klientów oferując kompleksowe działania marketingowe i Public Relations. Nasza znajomość mediów oraz procesów marketingowych i biznesowych pozwala nam działać skutecznie i innowacyjnie.

Poszukujemy wsparcia do działu PR i Eventów.
Idealna osoba powinna cechować się znajomością rynku mediów i niezmiennie dążyć do nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji z jego przedstawicielami.
Oczywiście docenimy też talenty organizatorskie w zakresie prowadzenia spotkań prasowych i firmowych.

Wymagania

Oczekujemy znajomości standardów profesjonalnej obsługi klienta oraz umiejętności rozpoznawania jego potrzeb.
Wymogiem jest oczywiście kreatywność i umiejętność tworzenia atrakcyjnych przekazów, posługując się nieskazitelną polszczyzną. Niezbędna jest znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową. Ponad wszystko stawiamy jednak na chęć rozwijania się, rzetelność i skuteczność działania.
Preferujemy kandydatów z udokumentowaną/praktyczną znajomością narzędzi promocji w mediach społecznościowych i sieciach reklamowych.

Prezentacja firmy

7Peak działa równolegle w dwóch segmentach rynku tworząc unikalny zestaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media