Opis stanowiska pracy

Interesujesz się budowaniem wizerunku?

Pragniesz pracować w międzynarodowym środowisku?

Chciałbyś przychodzić do pracy z przyjemnością?

Aplikuj na stanowisko PR Manager i dołącz do naszego kreatywnego zespołu! :)

  • Współtworzenie międzynarodowego wizerunku firmy
  • Współtworzenie strategii komunikacyjnych
  • Przygotowywanie ofert i materiałów reklamowych
  • Tworzenie komunikacji online produktów Profitroom
  • Współtworzenie i realizacja content marketingu

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze PRu i marketingu
  • Umiejętność tworzenia content marketingu (tworzenie strategii, redagowanie komunikatów i współpraca z Działem Kreacji przy tworzeniu wizualizacji)
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Samodzielność w działaniu
  • Kreatywność, energia do działania, komunikatywność

Mile widziane

  • Zamiłowanie do hotelarstwa lub podróży
  • Zainteresowanie technologią

Oferujemy

  • Praca w firmie będącej liderem rynku w obszarze rozwiązań interaktywnych dla hoteli
  • Możliwość rozwoju zawodowego [tak, jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem ;) ]
  • Atrakcyjne wynagrodzenie [dostosowane do umiejętności i doświadczenia
  • Świetna atmosfera pracy w międzynarodowym towarzystwie
  • Dogodny dojazd – nasze biuro znajduje się przy Teatralce
  • Dopłaty do karty MultiSport, szkolenia, udział w interesujących konferencjacach
  • Darmowy kurs j. angielskiego
  • Liczne spotkania firmowe, imprezy integracyjne

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce, Praca Praca w hotelu / Turystyka