Opis stanowiska pracy

Kod referencyjny: 1011/04/PR

Jesteśmy pionierską agencją social media w Polsce, specjalizującą się w marketingu społecznościowym i startupach SaaSowych. Prowadzimy kompleksowe kampanie social media dla dużych marek, stając się liderem w m.in. w tworzeniu aplikacji do portalu facebook, a także reklamie efektywnościowej clickperformance
W związku z dynamincznym rozwojem struktury grupy powiększamy nasz zespół :)

click community
agencja social media “click community”, platforma aplikacji “click apps” i platforma CRM dla e-commerce “edrone”

oferuje pracę na stanowisku - PR Manager

Jeżeli jesteś osobą otwartą na budowanie relacji z mediami, a Public Relations jest nie tylko pracą, ale także pasją, to aplikuj do nas! Weźmiesz udział w budowaniu, rozwijaniu i komunikowaniu naszej grupy specjalizującej się w social media i tworzącej innowacyjne startupy.

Opis stanowiska:

- Współtworzenie głównych przekazów komunikacyjnych firmy, founderów i pracowników (key messages);
- Budowanie bazy dziennikarzy mediów biznesowych, startupowych i marketingowych (TV/RTV, prasa, Internet);
- Tworzenie i dystrybucja notatek prasowych dla dziennikarzy i mediów w systemie prowly oraz aktywny follow-up;
- Prowadzenie biura prasowego (brand journal) w Prowly, wraz z integracją wszystkich kanałów komunikacji marki;
- Opracowanie listy i zgłoszeń do kluczowych wydarzeń marketingowych (rankingi, eventy, konkursy itp.);
- Współorganizacja i udział w eventach, konferencjach i wydarzeniach branżowych;
- Bieżący wykaz publikacji internetowych dostarczany przez Newspoint oraz wykaz publikacji prasowych, wycinków TV/RTV (wraz z AVE) dostarczany przez Instytut Monitorowania Mediów;
- Monitoring Internetu przy wykorzystaniu systemów SentiOne, Brand24, alerty;
- Opracowanie miesięcznego planu i raportu działań PRowych.

Wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
- Doświadczenie w pracy w agencji interaktywnej będzie dodatkowym atutem;
- Wykształcenie wyższe (preferowane marketing, PR, dziennikarstwo);
- Znajomości zagadnień public relations, w tym komunikacji wewnętrznej i realizacji działań PR produktowych;
- Wiedza na temat globalnych i lokalnych trendów w PR;
- Znajomość interaktywnych narzędzi marketingowych;
- Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne;
- Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne;
- Kreatywność;
- Samodzielność.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę po okresie próbnym;
- Indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej;
- Stałą integrację wewnątrz zespołu poprzez wydarzenie branżowe i wyjazdy integracyjne;
- Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów;
- Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze;
- Współfinansowanie pakietu MultiSport Plus oraz napoje zimne, ciepłe i gorące za free i do oporu.

Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV

Czekamy na Twoje CV
PR Manager

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Jesteśmy pionierską agencją social media w Polsce, specjalizującą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media