PR Manager w nowoczesnej agencji w centrum Krakowa

365 agencja Sp. z o.o. Sp. k.

30-686 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się 365 agencja, bo dbamy o marki każdego dnia.

Odważnie i z zaangażowaniem podbijamy rynek, realizując kampanie dla fajnych firm, które podzielają nasze wartości.

Stawiamy na ludzi, którzy chcą się rozwijać każdego dnia i stawiają sobie wysoką poprzeczkę.

Poszukujemy samodzielnego, zaangażowanego PR MANAGERA, który chce podjąć z nami współpracę lub pracować z nami w klimatycznym biurze, w lofcie na krakowskim Zabłociu.

Wyzwania na stanowisku PR MANAGER to:

- prowadzenie aktywnych działań public relations dla klientów agencji, z pomysłem i zaangażowaniem

- współtworzenie i realizacja strategii PR, które zmieniają, świat a przynajmniej komunikacje firm

- nawiązywanie i rozwój relacji z twórcami internetowymi, kampanie influencerskie

- monitoring i raportowanie rezultatów prowadzonych działań.

Co oferujemy?

- pracę, która może zmienić się w życiową pasję i przyjemność

- doświadczenie agencji, która od kilkunastu lat pracuje z największymi brandami na rynku w Polsce i za granicą

- konkurencyjne zasady wynagrodzenia i premiowania zaangażowania

- partnerskie relacje, bo tak definiujemy PR

Wymagania

Wyślij swoją aplikację jeśli:

- posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w agencji PR lub po stronie klienta,
- realizowałeś/aś działania PR dla marek konsumenckich lub klientów technologicznych,
- posiadasz doświadczenie we współpracy z influencerami,
- śledzisz branżowe trendy i aktywnie wdrażasz je w prowadzonych przez siebie projektach.

Prezentacja firmy

W 365 agencja budujemy marki i dbamy o nie każdego dnia.<br/><br/>Wierzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja