PR MANAGER: - specjalizacja nieruchomości / biznes / finanse

Internet Lider Sp. z o.o.

30-203 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nowoczesna agencja PR i online marketingu Internet Lider Sp. z o.o., należąca do konsorcjum Grupa365NET.pl, realizującego kampanie promocyjne dla liczących się na rynku klientów poszukuje doświadczonych pijarowców z kontaktami w mediach, lekkim piórem, odpowiedzialnych w pracy i dynamicznie działających w obszare PR.

PR MANAGER

( branża nieruchomości + biznes + finanse)

Region: małopolskie, miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: PRK

Opis stanowiska:

  • Planowanie i realizacja kampanii PR / marketingowych w ramach zleconych zadań.
  • Prowadzenie biura prasowego klientów agencji.
  • Działania media relations, utrzymywanie i budowanie kontaktów z dziennikarzami i promowanie klientów agencji w mediach: prasa, radio, telewizja i Internet.
  • Przygotowywanie i redakcja komunikatów prasowych, newsów, artykułów i innych materiałów.
  • Monitoring efektów, tworzenie analiz i raportów w oparciu o narzędzia firmy.

Oferujemy:

  • Udział w ekscytujących projektach PR/marketing dla liderów rynku.
  • W pełni samodzielną, zorientowaną na efekt pracę w nowoczesnej firmie, dostęp do najnowszych narzędzi i rozwiązań branżowych.
  • Motywujące wynagrodzenie + premie.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenie w agencji PR lub agencji interaktywnej.

  • Doświadczenie w branży nieruchomości / finanse / biznes - znajomość branży, kontakty medialne, duża skuteczność w tworzenie i dystrybucji komunikatów prasowych - warunek konieczny.

  • Duża samodzielność, doświadczenie w pracy projektowej poparte efektami.

  • Umiejętność samodzielnej redakcji, edycji i przygotowania komunikatów prasowych i materiałów dla mediów.

  • Nastawienie na efekt, skuteczność w nawiązywaniu relacji ze światem mediów, baza własnych, aktualnych kontaktów.

  • Kreatywność, charyzma i inicjatywa w kreowaniu nowych szans medialnych dla klientów agencji.

  • Znajomość języka angielskiego lub innego obcego.

Prezentacja firmy

Internet Lider to wydawca serwisów internetowych, agencja reklamow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media