PR Assistant

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do swoich szeregów kandydata na stanowisko:

PR AssistantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Realizacja projektów w obszarze PR i marketingu, ze szczególnym uwzględnieniem działań w sferze social media
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z mediami, dziennikarzami
  • Kreowanie i prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych
  • Przygotowywanie i redakcja artykułów, informacji prasowych, newsletterów we współpracy z konsultantami odpowiedzialnymi za poszczególne linie biznesowe

Wymagania:

  • Doświadczenie zdobyte w obszarze PR (preferowane po stronie agencji PR/marketingowej lub firmy doradczej)
  • Mile widziani studenci 4, 5 roku uczący się w trybie zaocznym
  • Doświadczenie w branży usług HR będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna umiejętność poruszania się na rynku mediów tradycyjnych i nowoczesnych
  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów w j. polskim
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Ciekawość poznawcza, umiejętność budowania relacji z zespołami konsultantów, determinacja w osiąganiu założonych celów

Oferujemy:

  • Pasjonującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i koncepcji
  • Realne szanse awansu i dalszego rozwoju kariery w obszarze PR i marketingu w jednej z wiodących firm doradczych
  • Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Elastyczne formy zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.