Opis stanowiska pracy

BNI to profesjonalna organizacja referencyjna, stwarzająca ogromne możliwości budowania kontaktów i pozyskiwania nowych klientów przez rekomendacje. Zrzeszamy ludzi biznesu, którzy doskonale wiedzą jak ważne jest to, KTO CIĘ ZNA. Dzięki aktywności w sieci referencji i rekomendacji członkowie BNI każdego dnia zwiększają obroty swoich firm.

Dołącz do największej na świecie organizacji rekomendacji biznesowych.

Zakres obowiązków:

- Wsparcie przy tworzeniu koncepcji projektowych (burze mózgów, zbieranie inspiracji, research),
- Wsparcie w realizacji projektów marketingowych i PR,
- Tworzenie notek prasowych i tekstów,
- Rozwijanie mediowych baz danych,
- Wyszukiwanie informacji,
- Analiza i raportowanie działań.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe lub student ostatnich lat (preferowane: dziennikarstwo, marketing, filologia polska),
- Lekkie pióro,
- Znajomość zagadnień związanych z PR, e-PR i social media,
- Kreatywność i duże zaangażowanie,
- Zdolności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów,
- Umiejętność szybkiego uczenia się,
- Dobra znajomość obsługi pakietu Office,
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tłumaczenie tekstów marketingowych na język polski.

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- Możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu 3-miesięcznego stażu,
- Pomoc w rozwoju i kierunkowaniu swoich zainteresowań i pasji,
- Przyjazny i dynamiczny zespół współpracowników,
- Możliwość wdrażania własnych pomysłów.

Jeśli uważasz, że to właśnie Ciebie brakuje w naszym zespole, przyślij swoje CV.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”

Prezentacja firmy

BNI została założona w 1985 roku, jest profesjonalną organizacją ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media