PPGK2016 pracownik/ca produkcji-ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Dobry pracodawca szuka dobrych pracowników produkcji!

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w firme produkcyjnej z wysokiej jakości parkiem maszynowym i nowoczesną technologią?

Teraz masz szansę się o tym przekonać!

Dynamicznie rozwijająca się firma z Gliwickiej Strefy Ekonomicznej poszukuje pracowników produkcji!

Nie czekaj i zgłoś się już dziś, bo praca jest do podjęcia od zaraz!

Dla naszego klienta poszukujemy 30 osób chętnych do pracy od zaraz. Masz szansę zdobyć pracę z bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem - nie zwlekaj!

Nr ref.: 36412
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • załadunek i rozładunek detali
  • prace fizyczne związane z dźwiganiem i przenoszeniem wyrobów
  • dbałość o jakość wykonywanych detali
  • manualna obróbka detali
  • kontrola jakości wyrobów gotowych

Oczekiwania:

  • sumienność,dokładność i skrupulatność
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym w ruchu ciągłym

Oferta:

  • umowa o pracę tymczasową na pełny etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie z bogatym pakietem premiowym!!!
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta
  • dogodna lokalizacja w Gliwickiej Strefie Ekonomicznej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)