Pozytywne osoby poszukiwane! Dział HR czeka na Ciebie!

MT Marketing

00-028 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą marketingowo-reklamową, pracującą dla największych organizacji ogólnopolskich i ogólnoświatowych. Działamy w trzech obszarach: B2B, B2C, eventy.

Aktualnie poszukujemy jednej osoby (!REKRUTERA/KI!) dostępnej OD ZARAZ min 4 dni w tygodniu, w godzinach biurowych  jesteśmy skłonni ponegocjować .
Nasza firma ciągle się rozwija, rekrutacja jest stałym i bardzo ważnym elementem.. i w związku z tym, szukamy osoby do stałej współpracy!

Stawiamy na atmosferę w pracy, więc przede wszystkim szukamy osoby kontaktowej, pozytywnej, takiej z którą będziemy mogli po prostu pogadać przy porannej kawie ;).

Wymagania

Oprócz tego, osoba która będzie z nami pracować musi być:

-bardzo komunikatywna,
-samodzielna,
-wygadana,
-elokwentna,
-lubiąca ludzi i nie bojąca się ich ;),
- fajnie, jeśli będzie miała doświadczenie w pracy ‘przez telefon’, ale nie jest to warunek konieczny -> przede wszystkim liczą się chęci do nauki 
-zdeterminowana

-pełna energii i zaangażowana w powierzone zadania - pamiętaj, to od Ciebie zależy wszystko :)

-otwarta na nowe wyzwania i doświadczenia
-obeznana z komputerem ;)
-odpowiedzialna i sumienna!

UWAGA! Studentom również mówimy TAK!!!

Co oferujemy ?
-podstawę + prowizję – wypłacane zawsze na czas :)!
-pracę na 3/4 etatu - jeśli jesteś studentem, bez obaw pogodzisz zajęcia z pracą u nas,
-możliwość zdobycia nowego, cennego doświadczenia z zakresu rekrutacji i marketingu,
-pracę w młodym, zgranym i pełnym energii zespole.

Wszystko pięknie i ładnie, ale jakie będą Twoje zadania?

1.Przygotowywanie ogłoszeń.
2. Selekcja CV, poprzez odpowiedni dobór kandydatów,
3. Umówienie kandydata na spotkanie rekrutacyjne - przeprowadzenie wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon, a z czasem samodzielne ich prowadzenie podczas spotkań F2F,

5. Raportowanie wyników swojej pracy, przygotowywanie zestawień i statystyk.
NIE ODPOWIADAJ NA TO OGŁOSZENIE, JEŻELI NIE SPEŁNIASZ WARUNKÓW.
RZYPOMINAMY O WYMAGANEJ DOSTEPNOŚCI OD ZARAZ 

Oczekujemy na Twoją aplikację za pośrednictwem portalu. Powodzenia!

Prezentacja firmy

Firma marketingowa o zasięgu ogólnopolskim.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja