Pozycjoner stron www (SEO - pozycjonowanie).

Agencja Reklamowa Brandbay.pl

30-418 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wiesz gdzie dodać słowo kluczowe, gdzie link, a skąd go usunąć, aby strona poszybowała w górę w wynikach?

Jeśli rzeczywiście jesteś w tym tak dobra lub dobry jak sądzisz chcemy Cię zatrudnić!

Twój cel - osiągać każdy szczyt (min top3) dobierając efektywnie ekwipunek (linki itp.), pamiętając jednocześnie o dobrym słowie (key word) dla sponsora (zleceniodawcy).

Pracując z nami zdobędziesz doświadczenie, poznasz nowe dziedziny i metody pozycjonowania, a przede wszystkim będziesz robić to co lubisz:)

Oferujemy:

- umowa o pracę,

- przyjazną atmosferę w bardzo różnorodnym zespole,

- wynagrodzenie współmierne do wniesionego zaangażowania w rozwój firmy,

- pracę z nowymi technologiami,

- możliwość własnego rozwoju i poznawania nowych ludzi.

Pracujemy wspólnie w przyjacielskiej atmosferze, tak aby każdy tutaj dobrze się czuł i był z nami jak najdłużej.

Wymagania

Szukamy osoby:

- posiadającej doświadczenie w pozycjonowaniu stron - white seo,

- posiadającej doświadczenie w wycenianiu i raportowaniu kampanii seo,

- posiadającej doświadczenie w audytach stron pod kątem seo,

- znającej narzędzia niezbędne do skutecznego pozycjonowania,

- znającej podstawy html, php.

Prezentacja firmy

Brandbay to agencją reklamową 360°. Posiadamy biura w miastach takich ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce