POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFI

APS PROFIT POLSKA SP. Z O. O.

Goleniów, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0178

Obowiązki:

Wykonywanie czynności związanych z produkcją brykietu.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Umiejętności i uprawnienia:

  • Sprawność fizyczna
  • Zdolności manualne

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Jeśli chodzi o język obcy, to mile widziany u kandydatów jest język rosyjski lub ukraiński na dobrym poziomie. Duża część zespołu na zakładzie to pracownicy ze Wschodu, w związku z czym znajomość wspomnianych przeze mnie języków znacznie ułatwi porozumiewanie się i z pewnością wpłynie na efektywność i sprawność w wykonywaniu pracy. INFORMACJA STAROSTY - ZATRUDNIENIE CUDZOZIEMCÓW : MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY - DANCOAL SP. Z O.O.

Miejsce pracy: Prosta 35, 72-100 Goleniów, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 3

Wymagane dokumenty: INFORMACJA STAROSTY - ZATRUDNIENIE CUDZOZIEMCÓW : MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY - DANCOAL SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wynagrodzenie brutto: od 2 352 PLN

Osoba do kontaktu: Paulina Malicka

Telefon: 517596162

Email: paulina@apsprofit.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy