POZNAŃ, Asystent Nadzoru Inwestorskiego / Inżynier budowy (bez uprawnień)/Cała Polska

UNI-FORM

Poznan (oraz cała Polska), wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

UNI-FORM to dziesiątki ludzi pracujących na terenie całego kraju – architektów, projektantów, inżynierów i menadżerów zajmujących się zarządzaniem projektami w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego, drogowego. Pełnimy rolę Projektanta, Nadzoru Inwestorskiego, Inwestora Zastępczego oraz Inżyniera Kontraktu. Obecnie do swojego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
"Asystent Nadzoru Inwestorskiego / Inżynier budowy" w wszystkich branżach. FORMA ZATRUDNIENIA DO USTALENIA (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa cywilno prawna, również osoby na własnej działalności gospodarczej)

Główne zadania:
1. Prowadzenie administracji nadzoru inwestorskiego (protokoły, raporty, poczta, itp.)
2. Bieżąca kontrola prowadzonych robót na placu budowy.
3. Pomoc w wypełnianiu obowiązków inspektorom nadzoru
4. Kontrola jakości prac i ich zgodności z projektem, przepisami prawa budowlanego, normami technicznymi oraz warunkami umowy z Generalnym Wykonawcą
5. Kontrola realizacji harmonogramu rzeczowego i finansowego robót
6. Kontrola i potwierdzenie prawidłowości przerobów wystawianych przez Generalnego Wykonawcę
7. Koordynacja prac firm wykończeniowych w obiekcie (opcjonalnie)
8. Bieżący kontakt z przedstawicielem Inwestora
9. Codzienna obecność na budowie (od poniedziałku do piątku)
WSZYSTKIE CZYNNOŚCI WYKONYWANE POD OKIEM I POMOCĄ WIELOLETNICH INSPEKTORÓW NADZORU

Oferujemy:
1.Umowa o pracę
2. Możliwość zdobycia praktyk zawodowych potrzebnych do uprawnień
3. Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, itp)

Wymagania

Wymagania:
1. wykształcenie budowlane lub pokrewne
2. obsługa komputera
3. dyspozycyjność

Mile widziane
1. kosztorysowanie
2. znajomość programów CAD
3. doświadczenie przy realizacji lub nadzorze prac budowlanych

W tytule (nazwie) pliku CV prosimy podać nazwę miasta w którym poszukują Państwo pracy (nie zwracamy kosztów dojazdów oraz zmiany miejsca zamieszkania)

Prezentacja firmy

Firma powstała w 2001r i zajmuje się projektowaniem, nadzorami inwestors... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 300PLN - 3 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie