PowerShell Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1111440

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

PowerShell Developera

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 36 miesięcy
Stawka: 720 - 880 zł/manday

Od osoby zatrudnionej na stanowisku PowerShell Developera oczekujemy:
  • 2-letniego doświadczenia w tworzeniu zaawansowanych skryptów PowerShell.
  • Bardzo dobrej znajomości PowerShell, Visual Basic.
  • Dobrej znajomości MS SQL.
  • Bardzo dobrej znajomości klienta Windows – Windows 10 oraz Windows 7.

Mile widziane:
  • Znajomość SCCM zwłaszcza technologii MDT.
  • Umiejętność tworzenia skryptów (PS, VB) na potrzeby tworzenia obrazów.
  • Dobrej znajomości ActiveDirectory.

Zakres obowiązków:
  • Wytworzenie i utrzymanie narzędzi wspierających: narzędzie do zbierania, przechowywani i archiwacji kluczy BitLocker – opartego na SQL i PowerShell, GUI do odczytu kluczy;
  • Monitoring dostępu do GUI;
  • Codzienna kontrola stanu zdrowia PC = kluczy szyfrujących HDD oraz wymuszanie na żądanie synchronizacji kluczy via wytworzone narzędzie;
  • Weryfikacja, weryfikacja przyrostowa w AD oraz w narzędziu zgodności kluczy (pref. via skrypt PowerShell);
  • Zarządzanie brakami i zmianami dla kluczy;

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport;
  • Elastyczność formy zatrudnienia, B2B.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland