Poszukujemy współpracowników w branży finansowej - Grupa Ergo Pro

es multimedia

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeden ze śląskich teamów Grupy Ergo Pro - lidera w branży produktów inwestycyjnych, poszukuje ambitnych osób do współpracy na terenie Śląska.

Jeżeli zmierzasz do celu i chcesz osiągnąć więcej niż inni, zapraszamy do współpracy z najlepszą strukturą na Śląsku.

Jesteśmy ambitni, dlatego zawsze mierzymy wysoko a z siebie dajemy 100%. Nasza grupa ceni sobie odpowiedzialność, tworzymy team, który wspiera się wzajemnie w drodze do osiągnięcia sukcesu. Ergo Pro to również profesjonalne szkolenia w drodze na szczyt.

Wymagania

Jak zacząć z nami współpracę?

- musisz mieć wykształcenie co najmniej średnie (wymóg obligatoryjny do egzaminu KNF)
- odbyć rozmowę wstępną
- zgłosić na szkolenie podstawowe

Od tego momentu, Twoją karierę wspierać będą wspaniałe szkolenia sprzedażowe, samodoskonalenia, motywacyjne oraz my - team świetnych ludzi :)

Firma bazuje na systemie MLM, nie oczekujemy samo konsumpcji i nie wymagamy wykupowania licencji. Nie jest również konieczne rezygnowanie z dotychczasowych zajęć/pracy.

Prezentacja firmy

Jeśli i Ty masz pasję - zapraszamy!

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi