Opis stanowiska pracy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju, w związku z realizacją warsztatów grupowych z zakresu autoprezentacji dla osób poszukujących pracy, poszukuje trenerów zainteresowanych podjęciem współpracy.

Wymiar szkolenia: 320 h tj. 64 dni szkoleniowe

Termin realizacji szkoleń: 32 dni w roku 2016, 32 dni w 2017

Liczba uczestników: 8 grup 10-osobowych

Szkolenie odbędzie się w Siemianowicach Śląskich.

Główne zagadnienia:

- komunikacja werbalna i niewerbalna

- umiejętność prezentowania swoich mocnych stron

- techniki autoprezentacji

- trening asertywności

- metody przezwyciężania stresu

- mowa ciała i ubioru

- częste błędy podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Prosimy o przesłanie CV oraz informacji o przeprowadzonych szkoleniach (tytuł, data, odbiorca).

Wymagania

- wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe: psychologia, socjologia lub pedagogika

- doświadczenie w postaci przeprowadzenia przynajmniej 2 szkoleń z zakresu autoprezentacji w ciągu ostatnich 3 lat

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna