Poszukujemy studentów z Ukrainy do pracy w Polsce przy zbiorach borówek

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Cała Polska, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr cert.2360) - dla swojego Klienta poszukuje osób do wykonywania:

Czynności związanych ze zbiorem borówek

Okolice Białogardu k/Koszalina. Woj. Zachodniopomorskie

Zakres czynności:

- zbiór borówek

Wymagania:

- chęć do wykonywania czynności
- sprawność fizyczna
- odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

- zatrudnienie od od 15 lipca 2015 do 30 września 2015
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- nocleg w wyremontowanych pokojach z pełnym zapleczem sanitarnym
- ciepły posiłek w miejscu wykonywaania czynności
- atrakcyjne zarobki; system wynagradzania akordowy