POSZUKUJEMY Specjalistę ds handlowych

Basketo

88-100 Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

- Przygotowywanie zapytań ofertowych
- Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami
- Obsługa klienta
- Prowadzenie analiz sprzedaży
- Pozyskiwanie klientów biznesowych
- Realizacja celów sprzedażowych
- Obsługa sklepów internetowych

Wymagania

WYMAGANIA:

- Wykształcenie minimum średnie,
- Dobra znajomość języka angielskiego,
- Mile widziane doświadczenie w handlu (e-commerce),
- Nastawienie na realizację celów, zaangażowanie w realizowane zadania,
- Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu,
- Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
- Wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność, otwartość na nowe pomysły,

OFERUJEMY:

- Stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Odpowiedzialne stanowisko,
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności,
- Atrakcyjny system wynagradzania dostosowany do kwalifikacji i doświadczeń kandydata,
- Możliwość realnego wpływu na strategię i rozwój firmy, możliwość wdrażania własnych pomysłów i strategii,
- Luźną i partnerską atmosferę w firmie.

Prezentacja firmy

Sklep BASKETO.PL został założony przez firmę BASKETO Emilian Tomc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 900PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż