Poszukujemy pracownika działu Marketingu i Grafiki

Dipol Sp. j.

31-587 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma DIPOL, jest europejskim dystrybutorem produktów do instalacji CCTV, TV-SAT i LAN/WLAN, oraz producentem anten telekomunikacyjnych, telewizyjnych i radiowych.

Poszukujemy pracownika działu Marketingu i Grafiki do naszego biura w Krakowie.

OFERUJEMY:
-pracę przy projektach marketingowych i graficznych
-możliwość poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych umiejętności

Osoba która z powodzeniem przejdzie proces rekrutacyjny, zostanie początkowo zatrudniona na umowę o pracę, na okres 3 miesięcy (okres próbny). Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

CV, list motywacyjny i ewentualne pytania należy kierować na adres e-mail:

Wymagania

PRACOWNIK, KTÓREGO SZUKAMY:
-umie sprawnie posługiwać się komputerem
-zna podstawy obsługi najpopularniejszych pakietów graficznych (Adobe i/lub Corel, mile widziana znajomość programu SketchUP i/lub Cinema 4D)
-zna język angielski na poziomie średniozaawansowanym w mowie i w piśmie
-potrafi pracować w małym zespole i słuchać poleceń
-nie boi się pracy, która czasami wymaga siły fizycznej

Prezentacja firmy

Założona w 1990 roku firma DIPOL jest europejskim dystrybutorem CCTV, LA... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media