poszukujemy opiekunów-ek osób starszych!

Vital Life 24 Sp. z o.o.

Olsztyn, 10-900, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zdajemy sobie sprawę, że praca opiekunki/na nie jest łatwa, wymaga wrażliwości i otwartości na potrzeby Podopiecznych, a przede wszystkim prawdziwego zaangażowania. Pomimo to daje dużo satysfakcji i samozadowolenia.

Nasza Firma zapewnia usługi opiekuńcze na terenie Niemiec dla:

Osób starszych;
Osób niepełnosprawnych w każdym wieku;
Osób z chorobami przewlekłymi;

Poszukujemy osób o różnym stopniu doświadczenia w opiece nad osobami chorymi i starszymi. Osobom gotowym do podjęcia pracy opiekuna/ki w Niemczech zapewniamy wsparcie zawodowe.

Naszym pracownikom zapewniamy atrakcyjne i jasne warunki zatrudnienia. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia, komunikatywności w języku niemieckim, stopnia złożoności pracy i osobistego zaangażowania.

Gwarantujemy:
-Umowę zlecenie,
-Wynagrodzenie od 950 do 1500 euro netto
-Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w okresach świątecznych (Boże Narodzenie, Nowy Rok, Święta Wielkiej Nocy)
-Składki ZUS odprowadzane zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami
-Odprowadzenie należnego podatku
-Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
-Zwrot kosztów dojazdu (pomagamy w organizacji wyjazdu)
-Dokument A1 oraz kartę EKUZ umożliwiającą korzystanie z usług lekarskich na terenie całej Unii Europejskiej
-Organizację powrotu do Polski

Podczas pobytu w Niemczech służymy pomocą oraz radą w każdej sytuacji. Na terenie Niemiec pracownik ma całodobowy kontakt telefoniczny z koordynatorami w języku polskim. Są do jego dyspozycji w każdej poważnej sytuacji. W razie potrzeby koordynatorzy dojadą do Państwa po adres zakwaterowania.
W przypadku braku zgłoszeń (kłopotów, pytań) ze strony Opiekunek/ ów, koordynatorzy będą kontaktować się raz w tygodniu.

Zapraszamy do kontaktu z nami, na wszelkie pytania odpowiemy osobiście, telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Dane kontaktowe znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Jesteśmy również na Facebooku!

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- uczciwości
- sumienności i zaangażowania
- dobrego stanu zdrowia
- dyspozycyjności
- znajomości języka niemieckiego min. w stopniu podstawowym
- doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi (posiadamy także oferty dla kandydatów bez przeszkolenia)

Prezentacja firmy

Nasza Firma zajmuje się rekrutacją Zleceniobiorców chętnych do op... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
min. 1 miesiąc
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dieta w euro
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia