Poszukujemy Native Speaker'a do przedszkola/ English Native Speaker for kindergarten

Lingua Nova Sp. z o.o.

Warszawa, Wola, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

We are looking for and English Native Speaker for one of the Warsaw Kindergartens in Wola district. It is a part-time job, only Mondays and Wednesdays from 9:30 untill 12:30. We don't require any experience.
We offer great salary and nice atmosphere :).

Poszukujemy angielskiego Native Speaker'a do pracy w jednym z warszawskich przedszkoli na Woli. Praca jest dorywcza, jedynie w poniedziałki i środy od godziny 9:30 do 12:30. Nie wymagamy doświadczenia.
Oferujemy świetne zarobki i miłą atmosferę pracy :).

Prezentacja firmy

Szkoła Języków Obcych LINGUA NOVA powstała w 1991 roku. Firma zos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia