Poszukujemy magazyniera z uprawnieniami na wózek widłowy- Poznań

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 2360) - dla swojego Klienta poszukuje osobób na stanowisko magazynier- operator wózka widłowego

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- system pracy czterobrygadowy, trzyzmianowy
- umowę o pracę na czas określony
- pracę w Poznaniu- Franowo

Wykonywane prace:

1. Dokonywanie rozładunków i załadunków towarów
2. Przyjmowanie towaru na magazyn, przeliczanie, sprawdzanie zawartości palet towarowych, odstawianie na wyznaczone przez system miejsce (lokalizację)
3. Przygotowywanie towaru do załadunkuu
4. Inne czynności wskazane przez przełożonego

Wymagania

- uprawnienia na kierowanie wózkami widłowymi
- aktualna książeczka SANEPID
- doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka