Poszukujemy lektorów j.angielskiego w Rudzie Śląskiej

The Language Factory

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Języka Angielskiego – Rok założenia 2008
do nowo otwieranego oddziału w Rudzie Śląskiej poszukuje kandydatów na stanowisko nauczyciela języka angielskiego.

Poszukujemy:
młodych, twórczych nauczycieli traktujących pracę , jako swoje powołanie,
osób z pełnymi kwalifikacjami lub z certyfikatami CPE oraz CELTĄ,
studentów 3-ego roku renomowanych uczelni (w szczególności kolegiów językowych),
osób potrafiących pracować z dziećmi i młodzieżą lub dorosłymi
osób z PERFEKCYJNĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA oraz NIENAGANNĄ WYMOWĄ,
osób chcących poważne związać się z jedną firmą na długie lata.

Oferujemy stałą pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 15-21 zajęcia w formie bloków w jednej lokalizacji.
CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną

Prezentacja firmy

The Language Factory to szkoła z wieloletnią tradycją.<br/>Specja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia