Poszukujemy Lekarzy specjalistów

Portal-medica.pl

Warszawa (Śródmieście), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do naszego Centrum Medycznego poszukujemy Lekarzy specjalistów, m.in.:

Lekarza: Endokrynologa /Dermatologa /Gastrologa /Nefrologa / Ortopede

Opis stanowiska:
• udzielanie świadczeń medycznych na terenie Warszawy (ul. Długa27), w tym przyjmowanie,
diagnozowanie, terapia Pacjentów oraz prowadzenie obowiązkowej dokumentacji medycznej.

Wymagania:
• posiadanie specjalizacji
• czynne prawo wykonywania zawodu
• nastawienie na wysoką jakość obsługi Pacjenta
• prawo do wystawiania zwolnień lekarskich ZUS
• podpisana umowa z NFZ w zakresie wystawiania recept na leki refundowane (opcjonalnie)
• znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
• umowę cywilnoprawną o współpracy
• b. atrakcyjne wynagrodzenie
• elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia