Poszukujemy Konsultanta do Działu Obsługi Sprzedaży

Domeny.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm internetowych w Polsce. Od 16 lat działamy na rynku domen internetowych, hostingu, e-bezpieczeństwa. Co kilka tygodni wdrażamy innowacje, które mają ułatwić rejestrację i zarządzanie usługami hostingowymi. Prowadzimy także największą polską porównywarkę certyfikatów SSL (CertyfikatySSL).

Proponowane Stanowisko to obejmuje obowiązki z zakresu m.in.:

  • telefoniczny i pisemny kontakt z kontrahentami na rynku międzynarodowym,
  • sporządzanie dokumentacji handlowej: oferty, zamówienia, potwierdzenia,
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • udział w targach zagranicznych,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • zapewnianie wysokiego standardu obsługi, jakości i poufności.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - lidera w swojej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenie wstępne,
  • merytoryczne wsparcie przełożonego,
  • komfortowe warunki pracy,
  • benefity.

Wymagania

Oczekujemy:

  • znajomości branży usług internetowych,
  • rocznego doświadczenia zawodowego w sprzedaży,
  • bardzo dobrej znajomości z języka angielskiego,
  • Kreatywności oraz łatwości nawiązywania kontaktów,

Prezentacja firmy

Domeny .pl to polska firma doradczo - informatyczna, która specjaliz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż