POSZUKUJEMY Kierownika działu marketingu

Basketo

88-100 Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

- Budowanie strategii marketingowej i sprzedażowej firmy,
- Określanie celów marketingowych Działu oraz poszczególnych pracowników działu,
- Kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań marketingowych,
- Opracowanie zasad dotyczących ofert, organizacji sprzedaży, polityki cenowej i warunków dostawy,
- Organizowanie efektywnych działań w kierunku wzrostu udziałów rynkowych i wzmacnianiu pozycji rynkowej firmy i jej marek,
- Zarządzanie serwisami internetowymi,
- Tworzenie kampanii reklamowych,
- Kreowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku,
- Nadzorowanie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej,
- Zarządzanie zespołem pracowników (rekrutacja, ocena i rozwój, wyznaczanie celów i planowanie pracy),
- Tworzenie i koordynacja procedur wewnątrzfirmowych,
- Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta,
- Nadzór nad dokumentacją oraz raportowanie,
- Tworzenie raportów z realizowanych działań i monitorowanie efektów,
- Analiza rynku i działań konkurencji.

OFERUJEMY:

- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Możliwość dołączenia do dynamicznego zespołu nastawionego na realizację celu,
- Umowę o pracę,
- Niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

- Wiedza dotycząca marketingu oraz znajomość i zastosowanie narzędzi marketingowych w praktyce,
- Doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych ATL i BTL,
- Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
- Znajomość zagadnień finansowo-rachunkowych (kalkulacji kosztów),
- Wysokie zdolności interpersonalne oraz analityczne,
- Silna motywacja do realizacji założonych celów,
- Umiejętności administracyjne, organizacyjne i negocjacyjne,
- Prawo jazdy kat.B,
- Umiejętność budowania zespołu oraz zdolności przywódcze,
- Inicjatywa, samodzielność i zaangażowanie w działaniu,
- Umiejętność w zakresie analizowania i raportowania danych,
- Umiejętności rozwijania współpracowników,
- Znajomość branży sportowej będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Sklep BASKETO.PL został założony przez firmę BASKETO Emilian Tomc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media