Poszukujemy kandydatów na stanowisko recepcjonisty

Apartments Wrocław

Wrocław, 50-114, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

LeoApart - prężnie rozwijający się aparthotel działający we Wrocławiu od 2000 roku poszukuję kandydatów do pracy w charakterze recepcjonisty.

Wymagania wobec kandydatów:
- doskonała umiejętność organizacji pracy
- wysoka kultura osobista
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (inne języki mile widziane)
- komunikatywność
- zdolność do harmonijnej pracy w warunkach stresu
- biegła obsługa komputera i pakietu Office
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i znajomość systemów rezerwacyjnych bookingcom, expedia itp.

Oferujemy:
- stabilną pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (zmiana poranna i popołudniowa)
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- pracę w miłej atmosferze w młodym i sympatycznym zespole
- możliwości rozwoju i zdobywania doświadczenia
- pracę w samym centrum Wrocław (łatwy dojazd z każdego rejonu miasta).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.
Interesuje nas długoterminowa i stabilna współpraca nie szukamy pracowników sezonowych.

Prezentacja firmy

Leoapart to aparthotel zlokalizowany w samym centrum Wrocławia.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka