Poszukujemy doświadczonych pracowników do pracy w cynkowni z aktualnym certyfikatem na wózki widłowe

Pran Sp. z o.o.

Holandia, Groningen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego klienta, firmy działającej w przemyśle metalurgicznym, poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych pracowników z doświadczeniem pracy w cynkowni oraz aktualnym certyfikatem na wózki widłowe.

Do głównych obowiązków należeć będzie szlifowanie elementów metalowych, obsługa wózka widłowego oraz dźwigu.

Ważne, aby kandydaci posiadali doświadczenie w cynkowaniu elementów metalowych, szlifowaniu oraz w obsłudze wózków widłowych i dźwigu.

Certyfikat na wózki widłowe może być polski, tłumaczony na język angielski.

PRACA OD ZARAZ!!! DATA ROZPOCZĘCIA TO 08.10

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w cynkowaniu oraz szlifowaniu
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych z aktualnym certyfikatem
- obsługa dźwigu
- motywacja, entuzjazm do pracy
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- prawo jazdy kat. B (własny samochód mile widziany)

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy