Poszukuję Pracownika Administracyjno-Biurowego

MiKPTD Przedsiębiorstwo Transportowe Robert Stępień

Wierzbica , mazowieckie

Opis stanowiska pracy

FIRMA TRANSPORTOWA POSZUKUJE PRACOWNIKA ADMINISTRACYJNO-BIUROWEGO:

Opis stanowiska:

- koorydnacja pracy biura,

- sporządzanie zestawień oraz rozliczeń wyciągów bankowych,

- fakturowanie,

- ewidencja poczty przychodzącej i wychodzącej,

- organizowanie wyjazdów służbowych,

- wspracie pozostałych działów przy dodatkowych zadaniach.

Wymagania

- wykształcenie wyższe,

- min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- bardzo dobra znajmość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- wysoka komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- skrupulatność i wielozadaniowość,

- odpowiedzialność, rzetelność, sumienność, terminowość.

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- interesującą pracę w młodym zespole,

- możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się międzynarodowym i krajowym transportem drogowym oraz s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat