Poszukuję elektromontera

Elektro-Conect

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z Tarnowskich Gór działająca w branży elektrycznej, zatrudni kierownika elektryków i elektromonterów z uprawnieniami SEP do wykonywania prac związanymi z montażem instalacji elektrycznych, teletechnicznych i monitoringu.

• wykonywanie prac instalacyjno monterskich w budownictwie m.in. mieszkaniowym, przemysłowym, usługowym;
• instalacja transformatorów rozdzielczych, rozdzielnic SN i NN;
• wykonywanie niezbędnych połączeń wewnątrz stacji;
• wykonywanie tras kablowych;
Oferujemy:
• możliwość zawodowej realizacji w dynamicznie rozwijającej się firmie
• praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• umowa o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• praca na jedną zmianę
• stabilność zatrudnienia
Wymagania:
• wykształcenie techniczne bądź zawodowe kierunkowe;
• uprawnienia SEP do 1 kV;
• doświadczenie na w/w stanowisku;
• umiejętność zakładania głowic SN i nN;
• umiejętność prowadzenia kabli SN i nN;
• umiejętność czytania schematów elektrycznych;
• umiejętność pracy w zespole;

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Prezentacja firmy

Firma ELEKTRO-CONECT specjalizuje się w wykonywaniu instalacji el... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka