Poszukuje do pracy LEKARZA PEDIATRĘ

Portal-medica.pl

Szwajcaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Prywatna praktyka lekarska w Szwajcarii niedaleko Zurichu

poszukuje do pracy

LEKARZA PEDIATRĘ

(specjalizacja)

na cały etat.

Wymagania:
  • minimum 3-letnie praktyka jako specjalista pediatra
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - możliwość podniesienie w krótkim czasie kompetencji językowych na miejscu podczas intensywnych kursów, które opłaci pracodawca
  • specjalizacja z pediatrii, a w przypadku starszych stażem lekarzy specjalizacja II-stopnia. Jest to wymóg niezbędny do uzyskania zaświadczenia z MZ potwierdzającego
  • posiadanie przez lekarza specjalizacji równorzędnej ze specjalizacją wymienioną w przepisach UE.
  • minimum 3-letni kontrakt - poszukujemy lekarza zdecydowanego do przeprowadzenia się do Szwajcarii.
Oferujemy:
  • pracę w zgranym i kompetetnym zespole w składającym się w dużej części z polskich lekarzy z wieloletnim doświadczeniem.
  • wysokie zarobki (powyżej 10.000 CHF na rękę)
  • załatwienie wszelkich formalności po stronie szwajcarskiej w zakresie pozwolenia na pracę oraz rejestracji w odpowiedniku naszej Izby Lekarskiej
  • pomoc w wynajęciu mieszkania w bezpośredniej lokalizacji przy praktyce (nowe mieszkanie).
  • umowa o pracę - pełen pakiet socjalny
Zgłoszenia wraz CV bardzo proszę o przesłanie na adres:

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia