Poszukiwany spawacz metodą MIG/MAG - 15 euro/brutto- Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Hechtel-Eksel, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Hechtel-Eksel, Belgia

Zadania:

  • spawanie metodą MIG/MAG krat pomostowych
  • podnoszenie i odkładanie elementów metalowych w odpowiednie miejsce
  • sparawne i szybkie wykonywanie poleceń
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania:

  • uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
  • doświadczenie na stanowisku spawacza
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego
  • dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • umowę o pracę i wynagordzenie 15 euro brutto za godzinę
  • kartę paliwową, jeżeli przyjedziesz własnym samochodem
  • trzynastą pensję i opiekę zdrowotną
  • opiekę polskiego koordynatora w Belgii

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy