Poszukiwany/poszukiwana - marketingowiec od zaraz! :)

Smart Impact Marketing Karolina Grela

50-515 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Rozwiń się w dziedzinie marketingu ! :)

Jesteś umysłem ścisłym czy humanistycznym nie ma najmniejszego znaczenia. W każdym elemencie swojego życia coś sprzedajesz: siebie, swoje poglądy, usługę, przedmiot.

Zdobądź więc umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać w życiu codziennym :-)

Poszukujemy osób do działu sprzedażowo-marketingowego. Nie oczekujemy doświadczenia, a pewnych cech osobowości.

Jeśli więc jesteś:

-otwarty na nowe wyzwania,
-ambitny,
-angażujesz się w pracę na 100%,
-jesteś dostępny od zaraz,
-komunikatywny,

Szukamy więc właśnie Ciebie! :)

Daj Sobie szansę na lepszą pracę!

Będziesz odpowiedzialny za :
-kreowanie wizerunku firm i organizacji, które reprezentujemy,
-raportowanie wyników spotkań, obsługę klienta,
-pozyskiwanie klientów dla dużego i znanego kontrahenta.

Jeśli czujesz się pewnie w kontakcie z ludźmi, aplikuj! My zajmiemy się resztą :)

Prezentacja firmy

SIM jest nową szybko rozwijającą się firmą na rynku marketingu BTL. Dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi