Poszukiwany Mid Animator / Senior Animator 2D (Motion Designer)

Animation Group Sp. z o.o.

00-085 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

BluBlu Studios jest jednym z wiodących studiów animacji 2D w Polsce. Na co dzień realizuje liczne projekty związane z animacją, wideo i grafiką dla klientów z najróżniejszych zakątków świata, w tym wiodących polskich grup medialnych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Mid Animator 2D lub Senior Animator 2D

Jesteśmy grupą pasjonatów i takich ludzi szukamy. Nie kładziemy nacisku na wykształcenie – interesuje nas pasja, doświadczenie, Twoja twórczość i talent.

Zakres obowiązków:

• Tworzenie animacji 2D/2,5D (character animation, motion design, compositing)
• Postprodukcja materiałów wideo

Co oferujemy?

• Pracę przy licznych ciekawych projektach w studio posiadającym stabilną pozycję rynkową
• Luźną i przyjazną atmosferę pracy w gronie młodych osób
• Możliwość rozwoju własnych zainteresowań
• Pracę w studio na Żoliborzu/Mokotowie (obok metra)
• Umowę z pełnym ubezpieczeniem oraz inne profity pracownicze (karta sportowa FitProfit, premie świąteczne, szkolenia)
• 2-3 miesięczny okres próbny z możliwością przejścia na bezterminową, długotrwałą formę zatrudnienia

Wymagania

• Pasjonowanie się realizacją animacji 2D/3D
• Znajomość programów z pakietu Adobe Cloud: After Effects, Premiere, C4D
• Posiadanie portfolio, niekoniecznie komercyjnego (mogą być własne projekty)
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca realizację projektów zagranicznych
• Samodzielność, choć także umiejętność pracy w zespole
• Cierpliwość, staranność oraz dobra organizacja pracy
• Chęć dalszego rozwoju
• Pozytywne podejście do życia i posiadanie poczucia humoru :)

Mile widziane:

- znajomość Cinema4D, Toon Boom Harmony, lub Adobe Animate
- doświadczenie w tworzeniu ilustracji, animacji poklatkowych
- posiadanie portfolio ilustracyjnego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie:
• CV
• informacji odnośnie dyspozycyjności (od kiedy możesz podjąć pracę i w jakim wymiarze godzin)
• portfolio wraz z przykładowymi pracami (wymagany showreel)

Prosimy o wpisanie w tytule swojego imienia i nazwiska oraz nazwę stanowiska (Mid/Senior Animator 2D).

Przewidywany czas rozpoczęcia pracy:
Od marca/kwietnia 2018

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym osobom

Prezentacja firmy

Warsaw-based, award-winning animation production company.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie