Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/06/2016.

Poszukiwany magazynier - Mszczonów

mazowieckie

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Magazynier

Nr ref.: M/Mszczonów/032016/IC

Miejsce pracy: Mszczonów

Nasza oferta:
- stabilne zatrudnienie w dużej firmie
- umowa zlecenie
- atrakcyjna stawkę godzinowa 12.66 + 1.20 dodatku brutto
- praca od zaraz u wiarygodnego pracodawcy
- możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego od kilku złotych miesięcznie
- możliwość skorzystania z karty Multiport w bardzo atrakcyjnej cenie
- opieka i pomoc dedykowanego konsultanta

Zadania:
- utrzymanie czystości i bezpieczeństwa w swoim obszarze odpowiedzialności
- ręczny rozładunek/załadunek opon
- dbałość o odpowiedni przebieg materiałów
- inne prace magazynowe

Nasze oczekiwania:
- uprawnienia na wózki widłowe (nie jest to warunek konieczny)
- doświadczenie w pracach magazynowych
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Job Impulse Polska Sp. z o. o. jest Agencją Pracy Tymczasowej ( Nr cert. 3000/3) i Doradztwa... Personalnego (Nr cert.3000/2), która proponuje usługi z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy:
minimum 2 miesiące
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne