Poszukiwany kasjer na ul. Zakładową we Wrocławiu!

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma ( nr rej APT 5169 ) dla swojego klienta, ogólnopolskiej sieci marketów, poszukuje kandydatów na stanowisko :

Kasjer/Kasjerka

Miejsce pracy: market przy ul. Zakładowej.

Opis stanowiska pracy:

* Obsługa klientów sklepu w zakresie prawidłowego naliczenia i pobrania należności za zakupione towary,
* Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie.

Wymagania:

* aktualna książeczka sanepidowska,
* mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
* spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność,
* umiejętność szybkiego liczenia,
* pozytywne nastawienie do klienta.

Oferujemy:

* nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas bezpłatnego szkolenia przygotowującego do pracy na stanowisku kasjera handlowego,
* dla osób zainteresowanych możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
* możliwość dopasowania dni i godzin pracy.

Wyślij nam swoje CV!

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne