poszukiwani trenerzy osób dorosłych

Online-Skills Sp. z o.o.

warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

poszukujemy osób chętnych do przeprowadzenia szkoleń, które spełniają poniższe wymagania:
10 Moderatorów
Każdy z Moderatorów musi posiadać:
• wykształcenie co najmniej wyższe magisterskie;
formalne przygotowanie do pracy trenera, tj. kształcenia osób dorosłych (potwierdzone dokumentami: certyfikat/dyplom/zaświadczenie o ukończeniu szkoły/kursu/studiów podyplomowych z zakresu umiejętności trenerskich) w wymiarze ponad 120 godzin dydaktycznych - należy podać nazwę kursu, nazwę instytucji wystawiającej zaświadczenie, termin ukończenia (co najmniej miesiąc i rok), oraz liczbę godzin kursu;
• doświadczenie w realizacji ponad 120 udokumentowanych godzin dydaktycznych szkoleń zrealizowanych dla pracowników merytorycznych instytucji oświatowych z minimum dwóch zagadnień z podanych niżej:

a) zarządzanie zmianą w oświacie
b) motywowanie pracowników merytorycznych instytucji oświatowych
c) monitorowanie i ewaluacja pracy szkoły

Wymagania

termin realizacji (co najmniej miesiąc i rok), liczbę godzin, zakres tematyczny, grupę docelową, instytucję organizującą szkolenie; wypracowane łącznie 50 udokumentowanych zrealizowanych godzin dydaktycznych: szkoleń z zakresu coachingu / mentoringu / tutoringu lub pracy w roli coacha / mentora / tutora. W odniesieniu do szkoleń należy podać termin realizacji, zakres tematyczny, ilość godzin, grupę docelową, instytucję organizującą szkolenie. W odniesieniu do pracy w roli coacha / mentora / tutora należy podać termin realizacji, ilość godzin, instytucję, w ramach której zrealizowano pracę

Prezentacja firmy

online-skills to zespół specjalistów z wieloletnią praktyką w sze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia