Opis stanowiska pracy

Wiodący jednej z największych firm energetycznych w Europie poszukuje przedstawicieli handlowych do sprzedaży bezpośredniej.

UWAGA LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Miejsce pracy: oddział Zamość, oddział Biłgoraj

Oferujemy:
- atrakcyjny system rozliczeniowy
- wynagrodzenia wypłacane terminowo w rozliczeniu dwutygodniowym
- materiały niezbędne do współpracy z klientem (ulotki, wzory dokumentów, samochody służbowe)
- szkolenie z zakresu handlu energią elektryczną w Polsce
- wsparcie w procesie obsługi klienta

Wymagania

Poszukujemy osób
- z wysoką kulturą osobistą
- otwartych i komunikatywnych
- samodzielnych i zdeterminowanych
- pragnących stale rozwijać swoje umiejętności
- umiejących stawiać sobie cele i skutecznie je realizować
- sumiennych i dyspozycyjnych praca pon-piąt 8-16

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem na rynku energetycznym.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi