Poszukiwani Programista FRONT-END oraz BACK-END - Lublin

Work Room Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli masz dość wpatrywania się w ciągi kodów zapraszam do wzięcia udziału w rekrutacji na jedno ze stanowisk:

Programisty FRONT-END
oraz
Programisty Back-END

Będziesz odpowiedzialny nie tylko za programowanie, ale również za projektowanie urządzeń teleinformatycznych.
Naszym klientem jest firma współpracująca z bankami, sieciami handlowymi oraz z Instytucjami Bezpieczeństwa Narodowego.
Jako członek zespołu programistycznego będziesz wspierał biuro konstrukcyjne oraz dział testów.

Ciekawa i nie banalna praca dla otwartych umysłów.

Wymagania

• W przypadku stanowiska Front-END oczekujemy znajomość:
- ASP.NET, JavaScript, CSS, Angular
- znajomość C# i .NET (MS Visual Studio)
• W przypadku stanowiska Back-END oczekujemy znajomości:
- WCF, XML, WinForms
- SQL (MSSQL), optymalizacja zapytań
- mile widziane ASP.NET

• Gotowość do zmierzenia się zarówno z wyzwaniami programistycznymi jak i konstrukcyjnymi,
• Doświadczenia na analogicznym stanowisku (Front-End lub Back-END)
• Znajomość ASP.NET, JavaScript, CSS, Angular, C# i .NET (MS Visual Studio),
• Doświadczenie z pracy z bazami danych (mile widziane),
• Umiejętność czytania dokumentacji w języku angielskim,
• Umiejętność analizy danych oraz samodzielność.

Prezentacja firmy

KRAZ19807 <br/>Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
7 800PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy