Poszukiwani do współpracy zdalnej Senior Ilustrator 2D, Senior Animator 2D/Motion Designer

Animation Group Sp. z o.o.

00-085 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

BluBlu Studios (www.blublustudios.pl) poszukuje nowych osób do współpracy zdalnej:
- Senior Ilustrator 2D
- Senior Animator 2D/Motion Designer/Character Animator

Jesteśmy grupą pasjonatów i takich ludzi szukamy. Nie kładziemy nacisku na wykształcenie – interesuje nas Twój talent, doświadczenie i dotychczasowa twórczość. :).

Zlecenia dotyczą:
• Tworzenia animacji 2D
• Tworzenia ilustracji na potrzeby projektów animowanych

Wymagania

• Posiadanie portfolio, niekoniecznie komercyjnego (mogą być własne projekty)
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca realizację projektów w tym języku
• Pozytywne podejście do życia i posiadanie poczucia humoru :)
• Biegła znajomość pakietu Adobe (After Effects, Photoshop, Ilustrator, Animate – zależnie od stanowiska)
• Mile widziana znajomość oprogramowania 3D (Cinema 4D) oraz programów do animacji poklatkowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie:
• portfolio wraz z przykładowymi pracami
• informacji odnośnie dyspozycyjności (prosimy o informację czy pracujesz gdzieś na stałe, czy tylko na freelance)

Prosimy o wpisanie w nagłówku wiadomości nazwę stanowiska.

Prezentacja firmy

Warsaw-based, award-winning animation production company.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne, Praca Reklama / Komunikacja