Poszukiwane osoby do nowego projektu prowadzonego dla znanej organizacji pozarządowej!

Eureka Advertising

WARSZAWA, 00-375, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli Twoim celem jest praca w ciekawej i przyszłościowej branży, gdzie każdego dnia możesz się rozwijać i stawiać czoła nowym wyzwaniom... Jeśli uwielbiasz pracę z ludźmi i sprawia Ci to przyjemność...

Trafiłeś idealnie!

Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi! W naszym zespole marketingowym szkolimy od podstaw!

Potrzebujemy zmotywowanych osób, chętnych do podjęcia współpracy nawet od zaraz, które nie boją się nowych wyzwań!

Oferujemy:
• jasno wyznaczoną ścieżkę rozwoju
• indywidualny cykl szkoleń
• pracę w sympatycznym i zgranym zespole marketingowym
• łączymy pracę z podróżowaniem - na naszych współpracowników czekają wyjazdy krajowe oraz możliwość udziału w licznych wyjazdach zagranicznych
• tygodniowy system wynagrodzeń + liczne bonusy

Wymagania

Wymagania:
• chęć do nauki i rozwoju
• otwartość na kontakt z ludźmi
• pomysłowość
• komunikatywność i łatwość w budowaniu relacji
• umiejętność pracy zespołowej

Obowiązki:
• budowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy i klienta, dla którego prowadzimy kampanię
• udział w kampaniach sprzedażowo- informacyjnych
• udział w eventach
• pozyskiwanie klientów według naszych standardów jakości
• po odpowiednim przeszkoleniu, możliwość wzięcia udziału w Programie Rozwoju Biznesowego: szkolenie osób, rekrutacja, coaching.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu.

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się firma marketingowa poszukuje osób chętnych do po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 600PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi